بهترین گوشی های هوشمند2019

هرچه انسان‌ها بیشتر با ایمیلهای فوری ، وبسایت‌ها ، موسیقی و دسترسی به پیام‌رسانی عادت می‌کنند ، صرف نظر از اینکه کجا هستند ، تلفن‌های هوشمند تقریباً ضروری تر می شوند. در واقع ، تنوع زیادی در بین پلتفرم ها وجود دارد و طرفداران خاص خود را نیز دارند. 
 
در حقیقت تنوع کمتری در سیستم عامل ها و طراحی های گوشی های هوشمند نسبت به سالهای گذشته وجود دارد. امروزه، اندروید و iOS دو سیستم عامل برتر تلفن های هوشمند ، هم در فروش در ایالات متحده و هم در دسترس بودن برنامه های شخص ثالث هستند. آیفون دارای بهترین فروشگاه برنامه و بهترین ویژگی های رسانه ای است. اما ایستم کاملاً کنترل شده ی اپل می تواند برای برخی احساس خفگی کند ، و  ساده سازی ios یا تغییر آن کار ساده ای نیست.
 
اما در بین گوشی های اندرویدی تنوع بسیار بیشتری وجود دارد و ماهیت منبع باز آن آن را به یک رویای خوب برای بسیاری افراد تبدیل می کند. اما این همچنین به معنای ناسازگاری اپلیکیشن های شخص ثالث پراکنده ، اشکالات گاه به گاه ، نرم افزارهای نرم افزاری نصب شده توسط حامل است که نمی توانید آنها را حذف کنید و به روزرسانی های سیستم عامل اغلب پراکنده هستند.
 

از نظر فاکتور شکل تلفن ها، یافتن تلفن هوشمندی که دیگر یک قطعه ی محکم سیاه نیست ، دشوار است. بهترین تلفن با صفحه کلید فیزیکی BlackBerry Key2 LE است. این یک گوشی خوب است برای وقتی که ارزش انتخاب صفحه کلید فیزیکی برای شما مهم است ، اما  با گذشت زمان تعدا کمتر و کمتری از افراد گوشی های با صفحه کلید فیزیکی را می پسندند.

تلفن ها در متنوع و اندازه های مختلفی وجود دارد تا انواع مختلفی از دست بتواند آن ها را در خود جای دهد. گلکسی S10e سامسونگ و گوگل پیکسل 3 از سایر تلفن های باریک نیز باریک تر هستند و به آنها صفحه نمایش بزرگی ارائه می دهند و در یک دست راحت قرار می گیرند. از طرف دیگر Galaxy Note 9 ، OnePlus 7 Pro و iPhone XS Max برای افرادی که می خواهند صفحه نمایش بزرگی در دنیای آنلاین خود داشته باشند مناسب است.

 

 


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: تلفن ,صفحه ,گوشی ,هوشمند ,وجود ,فیزیکی ,وجود دارد ,کلید فیزیکی ,صفحه کلید ,سیستم عامل ,نمایش بزرگی ,صفحه نمایش بزرگی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت علم و صنعت بدون عنوان فقط خدا مصالح ساختمانی Sky Traveling گیاهان اطلاعات عمومی استودیو برندینگ مرجان-آموزش و مشاوره برندینگ و گرافیک برند اخبار پزشکی سراسر دنیا دفتر خاطرات پرستاری اصفهان بهمن 91